Lurius

Můžete mi sem prosím zablokovat přístup? Abych nemusel odolávat pokušení sem chodit a číst ty senilní sr*čky?

Je to zlozvyk, nemůžu se mu ubránit

Nejlepší odpověď
Rokio

Tak sem nechoď a najdi si jinou zábavu.

Já jsem dokázal měsíc abstinovat od aktivního fungování na Odpovědi.cz, a to dokonce opakovaně.

Když to dokážu já, tak ty také.

Další odpovědi
Drap

Nikdo z nás tě zrušit nemůže. To dokáže pouze admin, kterého můžeš požádat.

paul1

Senilních sr… je tady minimum, jedna z nich je i tento nesmyslný e-mail. Vaše starosti bych chtěl mít.

Ametyst

Ty jsi tedy slaboch. Běž se radši hádat, nadávat a plivat na sociální sítě.

INRI

Zruš připojení k internetu a dívej se na televizní reklamy