Můžete mi prosím poradit nějakou slušnou firmu na rekonstrukci koupelny v Brně?

Zdravím chci zrekonstruovat koupelnu, ale nemám žádné kontakty, tak bych vám byla vděčná za nějaké refenrence na brněnské firmy. děkuji

Odpovědi:

Na rekonstrukci vám bohužel tip nedám, ale zase můžu doporučit fajnobvý kouplenový nábytek Lebon.

Zdravím,
známému teď v Bystrci předávali koupelnu http://www.novejadro.com/ vypadá to hodně dobře, přesnou cenu však nevím...

Pokročilý

Moc příjemné jednání je s firmou bytexpert, dá se s nimi domluvit, že příjdou přímo na místo, kde se bude rekonstrukce odehrávat a podle toho se pak řeší, plus ty si můžeš říct, jak to chceš a nebo si nechat poradit od nich a nebo kompromis :) kontakt na ně zde http://www.bytexpert.cz/…

Pokročilý

Jop, posledně zmiňovanou firmu bych doporučil i já, dělali nám vestavěné skříně a jednání opravdu na jedničku

Diskuze k otázce

bobasika

Zdravím vás, nemám moc zkušeností s ostatními brněnskými firmami, ale nám doma fachala firma radekbukvald

tamarca

Děkuju takže spokojenost? nenatáhli Vás? se s tím se tkávám ted nějak často na můj vkus

bobasika

Kdyby ano, tak Vám nebudu psát doporučení :)...všechno šlo hladce a podle plánů

tamarca

Jasně tak děkuji můžete mi na ně dát tedy kontakt? Podívám se co a jak a zjistím cenu, ta je pro mě rozhodující

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.