Evasky

Můžete mi prosím napsat jak jste ochočovaly vaše morče nebo jak to dělal někdo jiný?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Zde bys mohla najít zajímavé informace:

Zdroj: http://misino­vadenisa.sblog­.cz/ochoceni/

Další odpovědi
samicek333

Prostě se s ním seznamte, krmte ho z ruky, chovejte si ho, spřátelte se s ním, ať vás má rádo, u nás se to takhle povedlo až tak, že přijde na zavolání a pořád chce chovat, takže se nám i plete pod nohy, jen abychom ji pohladili…

atriplex

Každodenní prací morče ochočíte:

  • mluvíte na něj
  • beret ho do ruky a hladíte – doporučuji třeba každou půlhodinu, na minutu
  • postupně si morče zvykne na vaši přítomnost a nebude se bát

kamila44444

Jestli máte nové morčátkoa není ještě na vás zvyklé,tak často za ním ke kleci choďte.Dávejte mu do klece ruky aby si zvyklo.Později ho hlaďte a pak chovejte.Pak klidně můžete i pouštět po pokoji ale musíte zacpat různé díry.