Avatar uživatele
anonym

Můžete mi pomoct najít film?

Ahoj, hledám jeden film, který jsem kdysi viděl na ČT1 nebo podobným kanálu. Bohužel jsi moc nepamatuju obsah ale podle toho co jo mi přišlo, že to bylo určitě evropský, možná Francie nebo Itálie. Byl to takový to klasický nízkorozpočtový drama, co většinou bývají na festivalech a tak. Žádná velká produkce ani známí herci. K tomu obsahu byla tam maminka samoživitelka se synem Maxem tak 10– 14 let bych řekl. Ta maminka pracovala jako nějaká domácí pečovatelka, pamatuju si scénu, kde přišla domů k nějakému klientovi a přebalila ho a šla zase k nějakému jinému. Pak tam ještě byla podstava kamarádky té mamky, co myslím bydlela ve stejném bytovém domě, ale v jiném patře. Možná tam byl ještě nějaký přítel té mámy nebo nepovedené vztahy ale to už fakt nevím jistě. Na konci bylo, že tomu klukovi dala nějaká holka, lidově řečeno košem a on byl z toho doma celý špatný. Tak se ta mamka sebrala a šla za tou kamarádkou, zazvonila a jak jí otevřela, tak jsi pamatuju se, že zazněla věta: Max má hoře z lásky. No a tím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 825 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek