Avatar uživatele
icurusL

Můžete mi nějak vysvětlit tuto příhodu?

Dobrý den,
já jsem zajímavý člověk už od přírody a to nejen tím že nosím kraťasy i v zimě,…

No, dostal jsem rýmu, nevím od čeho, asi jako běžný člověk co rýmu dostává, dneska jsem byl na 30 km projížďce na kole jen v kraťasech a mikině při teplotě 10–12°C s menším studeným větrem. Při vyjížďce jsem tolikrát smrkal, že jsem vypotřeboval 2 pytlíky papírových kapesníčků. Když jsem přijel domů, jakoby se po rýmě slehla zem. Chápete to?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 2617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Podobná věc se mi stala, když jsem se v jednom období pravidelně saunoval, moc jsem se neoblékal, abych se otužil a pak jsem šel do bazénu. Výsledek krátkodobá „rýma“ jako prase, druhý den to bylo ok. Při další návštěvě bazénu to již bylo o mnoho lepší. Čili zkus to s tím kolem zopakovat. Ale, že člověku na kole v chladnu teče z nosu, je určitě věc poměrně běžná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Faktorů může být více. Trénovanost organizmu, zatížení, oblečení, únava, odpočinem, reakce na konkrétní virus a pod. Buď rád, žes žiješ, to by ses nemohl už zeptat. Možná jsi to přehnal, každopádně se můžeš poučit z této zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek