Avatar uživatele
Registrovaný

Může zaměstnavatel nařídit přesčas?

Může zaměstnavatel nařídit přesčas bez toho že by zaměstnanec souhlasil? Díky za odpověď?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

SAMOZŘEJMĚ, že může !

Ale i toto zaměstnavatelo právo má svoje omezení..., více v ustanovení § 93 ZP.

p.s. ideální je situace, kdy se o důvodech práce přesčas na jedné straně ´nediskutuje´ a na straně druhé se jedná o vyjímečnou záležitost

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast4h5.aspx

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.