Může za to sopka?

kdyz vybuchla sopka na islandu metereologove tvrdili ze to ovlivni pocasi na dlouhou dobu,jenze podle jejich tvrzeni mela byt zima a klimaticke podminky se meli rapidne zmenit az na nekolik let,a misto toho je sice jen par dni teplo,jenze az nezvykle velke

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Slyšela jsem, že vedlé té Islandské "slavné" sopky, o níž se dlouho psalo, leží ještě jedna menší sopka. Pokud ta vybouchne, bude zima a pravděpodobně už bysme nezažili horké léto. Mám dojem, že ta menší ještě nevybouchla (vybouchla ta větší, "známější"), tudíž žádná zima není nikde "napsána". Pokud vybouchla i ta malá, jsem hodně pozadu a omlouvám se.

A k tomu vedru. Je to divné. Takové vysoké teploty hlásili, ale měli být jen první týden v červenci. Pak už to mělo klesat. Snad nám tyto vedra nepřinesou nějaké potíže s naší Zemí a ani na nás, na lidech, se to nijak nepodepíše...

Další odpovědi:

Zlatý

islandská sopka, ktorá nedávno vybuchla, prirodzene prispela svojou troškou, ale najväčšiu škodu robia exhaláty z dopravy, priemyslu a likvidovanie flóry.

TO JE ZŘEJMĚ JEN ZAČÁTEK,ALE AŽ VYBUCHNE TA JEJÍ SESTŘIČKA,TAK TO BUDE MNOHEM HORŠÍ.NAVÍC TĚCH SOPEK SE ZAČÍNÁ PROBOUZET MNOHEM VÍC. NO,UVIDÍME ALE BUĎME DOBRÉ MYSLI.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: víra,pravda,bible skušenost s BOHEM

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.