Kura

Může vydat pohřební služba více potvrzení pro zařizovatele pohřbu?

Nebo se tím dopouští přestupku ?
Jsou třeba 3 sourozenci a všichni chtějí dva dny omluvenku z práce při úmrtí matky.

Odpovědi
Mc Merkurion

…z vlastní zkušenosti vím, že dá, ale taky je možný, že je to všude jiné, a pozor, neměli by bejt z jednoho podniku…

cukrar

Proč by nemohli, když to zařizují všichni tři!!
Není přeci omezení, že pohřeb může zajistit pouze jedna osoba.

Jana5678

Když jsme nedávno zařizovali pohřeb našeho tatínka, dostali jsme všichni potvrzení do práce. Myslím si, že dostanete omluvenku všichni, co pohřeb zařizujete. Celý pohřeb jsme zařídili u pohřební služby Praha 4, kde nám pomohli s posledním rozloučením s naším tatínkem. Pohřbu se zúčastnilo spoustu přátel, kteří se s ním chtěli naposledy rozloučit.