zjentek

může Vám popularita nebo sláva změnit pohled na sebe sama?

..tak, že kupř. oprah winfreyová nebo halina pavlovská si mohou bez ostychu věřit, že nejsou žádný otylky a na veřejnosti se považovat za zdravé a vzorné a nebo mít podobný euforie z popularity či blahobytu?

Nejlepší odpověď
Agneta

Proč nám? Ale někomu asi…to věřím:DDD
Doplňuji:
„…euforie z popularity či blahobytu?“
Mohu ti potvrdit, že euforie může být jen z popularity, ale né z blahobytu – ten je „normálka“ :DDD

Další odpovědi
dudu

Určitě ano a nazývá se to naprostá ztráta soudnosti, resp. zdravého rozumu.

gecco

Oproti oběma jmenovaným su štíhlý až vyzáblý…
😉
Myslíš, že je příčinou tohoto mého vnímání sebe sama popularita zmíněných??
😉

ivzez

Kdyby se obě jmenované „z euforie z popularity“ jenom považovaly
za štíhlé, nijak by mi nevadily (= nikomu by neškodily).

Bohužel se Halina považuje za intelektuálku
„s nepřehlédnu­telnými názory“ a vtipem
a Oprah bezmála za spasitelku celého světa …
Doplňuji:
—––—
Doufám, že mám tolik rozumu,
aby mě ztráta soudnosti nepostihla …