_136

Může to bejt pravda?

Co ty lidi už nevymyslí ..

Nejlepší odpověď
Disraeli

Co, že existuje zoofilie? Asi stejně rozšířená jako jiné sex. úchylky, jako homo- atd.
Tento konkrétní případ? Spíš výmysl, na takových stránkách lidi (náctiletí nebo dospělí omezenci) rádi prankují nebo trollí i odborníky.
Jestli může být těhotná se psem? Nemůže, biologicky nemožné, jiné chromozomy, neslučitelné genomy. Ani s žádným jiným zvířetem, příliš odlišné DNA.

Další odpovědi
Filip84

Vždyť si sám odpovídáš: „[c]o t[i] lidi už nevymyslí …“. Tak: na co se ptáš? 🙄😅

elkon

Troll.

plebs

Podej na psa trestní oznámení poněvadž nezjistil zda souhlasíš se sexem.