Kelt

Může tady na těchto stránkách někdo urážet jiného? Co na to admin?

Nechápu, jak se mohl na této stránce udržet přes tři hodiny dotaz toho inteligenta skrývající se pod přezdívkou JamesCZ, který používá vulgární výrazy a uráží některé dlouhodobé uživatele a admin s tím nic nedělá, nehledě ta to, že když já jsem položil dotaz, kde nebyl žádný vulgární výraz, byl dotaz odstraněn. Co vy na to? Děkuji.

Nejlepší odpověď
zvonisek

Já jsem otázku ihned nahlásila na vulgarity. Nechápu, proč se takto někdo chová.

Další odpovědi
Kepler

Na toto téma jsem před chvílí odpovídal na otázce od Ivzez. Prostě admin nefunguje a drtivá většina nových uživatelů se neobtěžuje seznámit se s pravidly a kodexem.

Edison

Já zase chtěl tu otázku označit jako zajímavou a to hodně. Pak jsem se praštil přes prsty. Ale bylo by fajn, kdyby tu zůstala. Aspoň si tazatel vytvořil vlastní vizitku.

Klaproth

Předmětnou otázku jsem nečetl, ale já už se tady nedivím ničemu. Mě během 10 minut také smazali zcela nevinnou otázku.

ivzez

Škoda, že tu ta „otázka“ nezůstala viset do doby,
než by se propadla na druhou stránku.

Líbily se mi odpovědi, které tazateli ukazovaly,
že se nesouhlas dá vyjádřit i slušně.

A moc se mi líbil názor @Hapiky, podle něhož
nesouhlasné názory mohou sloužit k diskuzi…

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že by reakce
měla být rychlejší.

Lgee

A co s tím má někdo dělat? Maximálně může administrátor webu nastavit klíčová slova.

zjentek

Jak vidno, tak MŮŽE. Proto ve jménu spořádaného, ovčansko-poslušňáckého soužití je na místě rovnováha = přiměřená odplata, vykonaná děsnou sviní, v tomto případě mnou. Co tam admin/ka, který/á je vázán/vázána množstvím nic neřešících předpisů a pravidel, shrnutých do horkojehlo slátaniny, zvané kodex? Přece stádo před vlky nechrání samotné ovce, nýbrž ovčáci, ale… Vlčáky zpravidla oceníme, až když jde o holý život, chjo… );

Odpovědi.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Urážky určitě nejsou na místě. Jakmile tu závadnou otázku/odpověď najdeme, mažeme ji. Bohužel jako administrátoři nevidíme vždy vše hned, jelikož provoz stránek je nepřetržitý a časové možnosti nedovolí být tu 24 hodin denně. A proto zároveň spoléháme na vás, skvělé uživatele, že nevhodné příspěvky nahlásíte.

To Kelt: pokud byl váš příspěvek smazán, nemuselo to být nutně z důvodu urážek. Důvod vždy chodí v e-mailu.

To Klaproth: U Vás nevidíme žádnou smazanou otázku v poslední době.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

johana 56

Bonzáctví je příšerná vlastnost. Přiznat se k němu umí málokdo…
Nesváděla bych vše na admina. Rozšíření pravomocí na okamžité anonymní skrývání ‚závadných‘ příspěvků na uživatele v kategoriích stříbrný – zlatý považuji za ‚přehazování horké brambory‘ a zbavování se zodpovědnosti správce serveru za případné rozbroje.
Tyto vyšší stupně jsou bohužel věrohodnější…
Nahlásit příspěvek má podle pravidel právo i registrovaný respondent, pouze s rozdílem, že nahlášený příspěvek zůstává viditelný /třeba několik dnů/ do posouzení adminem.
Nižší kategorie se holt občas musí smířit s tím, že jejich příspěvky jsou označovány jako hloupé či debilní, směrem nahoru si totéž oni ale nemohou dovolit, to už je vulgarita… V rámci úrovně stejné kategorie jde o bodovýzisk a co nejlepší lepším umístění na žebříčku hodnocení jde

ivzez

Já také někdy některou otázku či odpověď nahlásím, ale
vždy proto, že porušovala něco z pravidel. Je-li kam to napsat, dávám o nahlášení vědět, aby třeba někdo zbytečně nepodezříval někoho jiného.

Někdo to může považoévat za bonzáctví, já to tak nevidím.
Odpovědi.cz mají určitou úroveň i díky tomu, že tu „nezůstává viset cokoliv“.

Té smazané otázky je mi ale docela líto.
Edison má pravdu v tom, že si uživatel „udělal vizitku“ a
mně → jak už jsem zmínila výše ve své odpovědi ← se
lůíbilo, jak uživatelé tazateli odpověděli.

Také na něj mohli reagovat vulgárně, ale neudělal to ani jeden odpovídající.

Edison

Já zase chtěl tu otázk označit jako zajímavou a to hodně. Pak jsem se praštil přes prsty. Ale bylo by fajn, kdyby tu zůstala. Aspoň si tazatel vytvořil vlastní vizitku.

Mc Merkurion

… s tím naprosto souhlasím, řeklo to o něm vše …

anonym

„bohudík“ na tomto serveru nejde ale o nějaké profilování jakkoliv potrhlých uživatelů, ale o věcné zodpovídání dotazů, takže správně následoval výmaz.