vali nka

Muze se stat anorektickou nekdo, kdo ma nadvahu?

ahoj,posledni dobou si čtu různé články o anorexii a tak,a vsechny holky tam píší že meli 170cm a treba 50 kg což je podle mě strasne malo a neni divu ze se jimi stali.a tak jsem se chtela zeptat jestli je možné aby se anorektičkou stala i dívka s nadváhou?? předem diky za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Anorexie je porucha příjmu potravy a může jí trpět i holka s nadváhou.

Další odpovědi
Drap

Ano může

marci1

Může, ale přece by se někdo dobrovolně nechtěl stát anorektičkou. Jedná se o psychické onemocnění, které může skončit i smrtí. ☹

vali nka

a můžu se zeptat jak? :)

Lamalam

Jak? Anorexie je psychické onemocnění. Tebe zajímá, jak onemocnět?