zjentek

Může si chlap v sobě vybudovat závislost na konkrétní vulvě?

Nemá jít o žárlivost. Jenže ten nebožák si přijde zcela ztracenej, když si už jenom představí, že by měl nadobro ztratit nositelku tý vulvy, protože právě nemožnost využívat tu její konkrétní vulvu je pro něj zcela nepředstavitelná a nepřijatelná a odmítá byť jen představu využití jakékoli jiné (náhradní) vulvy! Tedy už jen představa definitivní nemožnosti libovolného využití své oblíbené vulvy je pro něj nejen frustrující, de facto likvidační pro následný průběh jeho života. Děkuju. 🙏 Haré Krišna

Aliene 🤔🤔🤨 … budu muset se do problematiky ponořit, než se zase zbrkle zeptám. (;

Ale počkej, tady nejde ani tak o sdílení, jako o „svou“ vulvu úplně přijít a teď se ocitnout bez ní, prostě na suchu, tedy zcela ztracen a vůbec nevědět, kudy kam! Představ si, že dosud platilo libovolné využití KDYKOLI POTŘEBUJEŠ o odsud je to pryč. Není oblíbená „bulva“. Není ta droga, všechno je pryč. No, jen si to reálně představ!!! To přece bez psychiatra dá jen málokdo no ni? (;

Nejlepší odpověď
Rokio

Co je to vulva. Nemyslel jsi oční bulvu?

Další odpovědi
paul1

Budovat si netřeba nyšt. To jde samo. Ale ne u každé 🙂

Drap

Pokud se mu to přece jenom stane, je dobré v takovém případě navštívit psychiatra.

cappuccino

Mily Zjentku, pokud by si muzi takovou zavislost vybudovali, nebylo by nevery a muzi by si nas hyckali a rozmazlovali by nas!!
Tak at budes mit navod, jak takovou zavislost vybudovat, sir to dal!! Dekuji!

aliendrone

A nejsi tak trochu náhlý bejku? Nechuť sdílet konkrétní vagínu s někým dalším přeci ještě neznamená závislost, stejně jako když si dáš pár piv do roka z tebe nedělá alkoholika. Nehledě na to, že tato nechuť je chlapům GENETICKY vnucena. 😉 😁

zjentek

Kappučko, já ten návod MÁM!!! (;

cappuccino

V tom pripade to rozhejbej!!:)

Mravenec

Rokio😂🤣

zjentek

🤣🤣🤣

Až tahle „bulva“ na Rokia zamrká tak to bude jeho konec! 😅