Avatar uživatele
Edity

Může se v práci používat mobil ?

Já se chci zeptat jednou plánuju pracovat někde ve Fabrice a chci se zeptat jestli se v práci může používat mobil když mi někdo píše na maseenger na WhatsApp tak jestli můžu odepsat nebo si něco najít a nebo to jde jen o přestávkách?

Zajímavá 0 před 96 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Záleží na práci a firemní kultuře.
Montér u pásu má asi smůlu – jen o přestávkách. Kde to práce dovolí záleží na kultuře. Obecně tam kde se méně maká rukama a více přemýšlí bývají pravidla volnější. Ale zas u menší party montérů se dá nějaký krátký telefonát také tolerovat, pokud to zrovna nezasahuje do práce i ostatním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

„někde ve Fabrice“ to je hodně vágní pojem. Jsou i fabriky (v jedné takové jsem kdysi dávno krátce pracoval), kde jsou zóny, do kterých se nesmí vůbec NIC vnášet, v takové si zřejmě nezatelefonuješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Záleží na konkrétních pravidlech daného pracoviště. Někde je používání mobilu během pracovní doby striktně zakázáno, jinde je povoleno v omezené míře. Obecně je ale dobré se držet zásady, že práce by měla být na prvním místě a komunikace přes mobilní telefon by měla probíhat v přestávkách nebo mimo pracovní dobu.

Je také třeba brát v úvahu seguritu a bezpečnost na pracovišti – například v průmyslových závodech nebo na staveništích může být používání mobilu nejenom zakázáno, ale také nebezpečné.

Pokud si nejste jisti, je nejlepší se tuto informaci zeptat přímo při pohovoru nebo u svého nadřízeného. Pravidla se mohou lišit nejenom mezi různými společnostmi, ale také mezi různými pozicemi uvnitř jedné společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jen o přestávkách a o polední pauze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Edi podívej se občas na přenos z poslanecké sněmovny jak se tam mobiluje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Doufám, že ne.
Chcete pracovat, nebo se v práci, za peníze zaměstnavatele bavit:
Někde to možné je. Jinde až při zákonné pauze.
Někde, ani to ne, MT jsou zamčené v šatně.
Mne by zajímaly jiné informace ohledně budoucí práce-
To, jestli si můžu přečíst nějakou zprávu a ještě odpovědět,
je až to poslední (téměř drzost).
Ve fabrice, u pásu, v lakovně atd., asi ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek