Může se v domově důchodců chodit v botách, či tam všichni musí nosit přezůvky, např. pantofle?

Odpovědi
JájsemRaibek

Pantofle všeobecně nejsou bezpečná obuv. Takže co se týče návštěv, zřejmě jen návleky, ale co se týče bydlících, tak nejlépe tyto: http://www.osa­po.com/userda­ta/products/0/2070600-01.jpg

Drap

V těchto zařízeních můžeš přijít v botách jako návštěva,, U ubytovaných se požaduje, aby měli jinou obuv na domov a jinou venku.

Lamalam

V domově důchodců se musí chodit v důchodkách.