kurec

Může se muž naučit zabalit dárek tak, aby nebylo poznat, zda to zabalil muž, nebo žena?

Jak by se dalo čekat, tak většina mužů nemá takovou citlivost a něžnost jako žena, která to pěkně zabalí. Nicméně lze se to naučit?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Může. Je to samozřejmě velká výzva, ale není to nemožné. A samozřejmě na pracovní úrovni to také funguje, viz nesmrtelná scéna ze známého filmu 🙂 :

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3IndJir1FI0

Další odpovědi
Disraeli

„Umění“ balit dárky není až tak specifické pro pohlaví. Žena pro to může mít větší cit a smysl pro detail, ale to vůbec nemusí platit, není to pravidlo. Záleží hlavně na schopnostech/do­vednosti dotyčného a na jeho osobnosti. Takže je to individuální.

A naučit se to samozřejmě dá. Někdo, kdo pracuje v nějakých balírnách, dárkovinách (nebo něčem podobném) si chtě nechtě postupem času osvojí jistou preciznost. Tedy zabalit něco (nejen krabici) přesně, kvalitně, úhledně. Zbytek už je jen o okázalosti. Tedy, že třeba vánoční dárky zabalíš do speciálního papíru a přidáš k tomu něco okrasného.
Nemluvě o tom, že se dá se celkově rozvinout a prohloubit smysl pro detail, citlivost a vůbec každá schopnost.

Taky bokem od schopností, dovedností a osobnosti, tak POKUD CHCE dotyčný pěkně zabalit dárek, tak to není věda. Jen si s tím musí dát práci a vzít si na to čas. Tzn., i když běžně balí dárky hnusně nebo je v tomto ohledu celkově levý, podaří se mu to, když si na tom dá záležet. ;)

Většina ale podle mě kašle na to, jak vypadá to zabalení… jen chtěj ten dárek uvnitř. 😅 ;)

iceT

Jistě, na Youtube najdeš hromadu videí a návodů jak zabalit dárek.

Filip84

Předsudky: s pohlavím to nemá co dělat! Já Ti zabalím dárek tak, že bude růžovo fialový, a že bys nikdy neřekl, že to balil chlap! 😎😀

Co řešíš? Když to neumíš, od toho je tzv. balíková služba, ne? Jsou „dárkovny“, kde Ti to, za ceny značně snížené, zabalí.

Citát dne:Pane, máte škatulku?“ – „Nemám: přijďte po inventuře!“ – „Co to je?“ – „Židovský svátky.

aliendrone

Může, když se chce…
Ale protože jsem racionální chlap, taxe s tím mordovat NEBUDU, proč také? Ony totiž existují i JINÉ ženy, které to zvládnou místo mě a to LÉPE, než já. ☺

Hele, prý existují „hadí muži“, kteří se dokáží sami orálně uspokojit. To ovšem neznamená, že se to budu učit, když řešení je mnohem jednodušší (s pomocí ženy), chápeš? 😉 😂

elkon

Není to nic složitého. Chce to nápad, jinak je jedno kdo to balí a poznat to není.