Avatar uživatele
kurec

Může se muž naučit zabalit dárek tak, aby nebylo poznat, zda to zabalil muž, nebo žena?

Jak by se dalo čekat, tak většina mužů nemá takovou citlivost a něžnost jako žena, která to pěkně zabalí. Nicméně lze se to naučit?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pepa25, aliendrone před 13 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Může. Je to samozřejmě velká výzva, ale není to nemožné. A samozřejmě na pracovní úrovni to také funguje, viz nesmrtelná scéna ze známého filmu 🙂 :

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3IndJir1FI0

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

„Umění“ balit dárky není až tak specifické pro pohlaví. Žena pro to může mít větší cit a smysl pro detail, ale to vůbec nemusí platit, není to pravidlo. Záleží hlavně na schopnostech/do­vednosti dotyčného a na jeho osobnosti. Takže je to individuální.

A naučit se to samozřejmě dá. Někdo, kdo pracuje v nějakých balírnách, dárkovinách (nebo něčem podobném) si chtě nechtě postupem času osvojí jistou preciznost. Tedy zabalit něco (nejen krabici) přesně, kvalitně, úhledně. Zbytek už je jen o okázalosti. Tedy, že třeba vánoční dárky zabalíš do speciálního papíru a přidáš k tomu něco okrasného.
Nemluvě o tom, že se dá se celkově rozvinout a prohloubit smysl pro detail, citlivost a vůbec každá schopnost.

Taky bokem od schopností, dovedností a osobnosti, tak POKUD CHCE dotyčný pěkně zabalit dárek, tak to není věda. Jen si s tím musí dát práci a vzít si na to čas. Tzn., i když běžně balí dárky hnusně nebo je v tomto ohledu celkově levý, podaří se mu to, když si na tom dá záležet. ;)

Většina ale podle mě kašle na to, jak vypadá to zabalení… jen chtěj ten dárek uvnitř. 😅 ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jistě, na Youtube najdeš hromadu videí a návodů jak zabalit dárek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Předsudky: s pohlavím to nemá co dělat! Já Ti zabalím dárek tak, že bude růžovo fialový, a že bys nikdy neřekl, že to balil chlap! 😎😀

Co řešíš? Když to neumíš, od toho je tzv. balíková služba, ne? Jsou „dárkovny“, kde Ti to, za ceny značně snížené, zabalí.

Citát dne:Pane, máte škatulku?“ – „Nemám: přijďte po inventuře!“ – „Co to je?“ – „Židovský svátky.

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Může, když se chce…
Ale protože jsem racionální chlap, taxe s tím mordovat NEBUDU, proč také? Ony totiž existují i JINÉ ženy, které to zvládnou místo mě a to LÉPE, než já. ☺

Hele, prý existují „hadí muži“, kteří se dokáží sami orálně uspokojit. To ovšem neznamená, že se to budu učit, když řešení je mnohem jednodušší (s pomocí ženy), chápeš? 😉 😂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Není to nic složitého. Chce to nápad, jinak je jedno kdo to balí a poznat to není.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek