jirka F

Může se člověk v kině napít ze své láhve pokud nepije alkohol?

Nebo si k pití musí dát jenom co je v kině, k prodeji nosíte si třeba i vy do kina vlastní pitný zdroj?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
seraphico

b) ne

To je trochu moc všeobecné. Každé kino má svůj vlastní návštěvní řád, takže úplně jednoznačně asi nejde odpovědět. Ale ta kina, která prodávají vlastní nápoje, budou toto omezení jistě mít, viz Cinema City:

„21. Konzumace potravin a alkoholických i nealkoholických nápojů zakoupených mimo multikino Provozovatele je ve všech prostorách multikina zakázána. Je zakázáno vnášet do prostor multikin jakékoli teplé pokrmy. Je zakázáno kouřit či konzumovat návykové a jiné omamné a psychotropní látky. Je zakázáno vstupovat do prostor kteréhokoliv multikina pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných a psychotropních látek. Je zakázáno používat v multikině elektronické cigarety či jakékoliv věci či látky, které by nad míru obvyklou při návštěvě kinematografických představení rušily ostatní návštěvníky. V případě pochybností jsou Návštěvníci povinni řídit se pokyny zaměstnanců Provozovatele.“

Na druhou stranu píšeš „napít“, takže si myslím, že pokud zapiješ třeba prášek vlastní vodou, tak ti tam za to hlavu nikdo neutrhne. Pít si tam ale vlastní nápoj po celou dobu, to by už bylo něco jiného.

Zdroj: https://www.ci­nemacity.cz/sta­tic/cs/cz/ter­ms-and-conditions-cinema-city#002

Themeansar

a) ano

Savier

b) ne

Filip84

c) mám jinou odpověď

Úplně zbytečný dotaz, protože na něj nelze odpovědět.

Každé kino má svůj nějaký provozní řád, pokyny pro obecenstvo, nebo něco podobného, co bude zveřejněno na jeho webu, a co bude viset někde ve vestibulu kina, zejména u pokladen, protože s tím, zpravidla, nákupem lístku vyjadřuje zákazník konkludentní souhlas.

A v tom „domovním řádu“, v těch „pokynech pro obecenstvo“, bude uvedeno, kterak se mají zákazníci chovat v hledišti při filmů sledování, a kterak se zákazníci v hledišti při filmů sledování chovat nemají. A Sicher tam bude i napsáno, co se může pít, jíst, jestli se může při filmů sledování souložit, nebo se „jinak“ „tělesně vyžívat“, protože není kino jako kino, jsou i kina zaměřená na toto, co promítají „filmy“ osobám mladším 18 let zcela nepřístupné.

Proto: informuj se v kinu.

A, jen tak mimochodem, neptal už jsi se na to? V každém případě tu něco kolem kina, relativně nedávno, bylo.

Jan Kunčar

a) ano

jirka F

Filipe: Ne neptal jsem se ještě na tohle.