zjentek

Může reálně nastat stav, kdy v jednu chvíli by okolo celé planety nebyl ani mráček?

Představme si nádherné klidné příznivé počasí s blankytnou oblohou nad hlavou také bezvětří prostě všeobecný klid a pohoda no a takový stav by byl najednou na celém širém světě tedy okolo celé naší planety včetně noční oblohy s hvězdami u protirožců.

Odpovědi
Rokio

V současné době tohle není možné.

jirka F

V současné době ne, ale za velké doby ledové před více než 10 000 lety to tak být mohlo. 🙂

Něco k velké době ledové na wikipedie: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Doba_ledov%C3%A1

Pepa25

Samozřejmě, že ne! Jak to mohlo vůbec někoho napadnout? Proč to admin dává jako zajímavou otázku?