Adula.57

Může pes fazole?

Nejlepší odpověď
Adri ..

Správně by je neměl. Nedávej mu je, radši mu dej pořádný maso, nebo něco pro psy.
Doplňuji:
Doporučuji přečíst odkaz :)
http://www.muj-pes.cz/vyziva/ze­lenina-v-psim-jidelnicku-563.html

Další odpovědi
Drap

V malém množství ano, ale nijak zvlášť mu to nesědčí a luštěniny nejsou vhodná strava pro psy

beer

Zrovna fazole nejsou vhodnou zeleninou pro pejsky, nedoporučují se.
Něco o výživě pejska:
http://borazmi­loticek.net/clan­ky/vyziva/bar­f/barf2.htm

hanulka11

pes by měl mít svoje žrádlo a ne člověčí

bobánek

Kamarádka uvařila fazoloví guláš,nechala ho vychladit.Pes na to přišel sežral ho a do dvou hodin bylo po něm jak po žabě,

Damiana

To chceš dělat z pejska násilím vegetariána a z výčitek svědomí se mu snažíš doplnit bílkoviny? Nesmysl! Tohle platí možná u lidí, ale i tam se to musí opravdu umět a stejně je to třeba s B12 na pováženou…, ale u masožravce? Kup mu kvalitní prémiové krmivo, nebo uvař maso s rýží či těstovinami – to mu prospěje.
A jestli tě to zajímá jen z důvodu, že nějaké fazole nedopatřením schlamstnul, tak bych moc klidná nebyla. Záleží samozřejmě na jejich množství, na věku psa a plemenu. Mě jednou pes ze své čisté drzosti a mojí nedbalosti, snědl misku konzerované kukuřice a opravdu hodně se nafoukl. Pomohly až čípky a olej že sardinek. A to kukuřice není luštěnina! Jen si představ, co fazole dělají s tvým trávením!

krum

Raději bych mu dala nějaké pořádné maso.Kus masa je přesně to,co potřebuje a co mu nejvíce chutná.