co dělat když pes sežral žábu

Nejlepší odpověď
quentos

vysvětlit mu, že žáby jsou chráněné, a pak zastřelit!

jinak jemu se nic nestane, zas ji vykadí. To ten náš svýho času takhle sežral sršeň. Prokous ji tak rychle, že nestačila dělat naprosto nic. Ňáká žába je proti tomu moučník.

Další odpovědi
fcoop

Obráceně by to bylo horší.

Ar

Pokud ta žába nebyla nějaká Pralesnička, tak se vůbec nic neděje. Do něj může ven musí. Nakonec „frantíci“ baští žabí stehýnka považují to za lahůdku. Třeba máte hafna labužníka a pokud jde o francouzké plemeno psa tak je to jasné.

casey

Nedavno se nam to stalo taky, mel jsem na hlidani psa sefa, co odjel na dovcu. Pes mel penu u huby a ja mel strach, aby se mu neco nestalo. Volal jsem na veterinu, jestli ho mam privest a doktor me ujistil, ze se nic nestalo a tu hubu, ze mu muzu utrit i ja. A mel pravdu. pohoda.

Tombik

To jsou proboha otázky…to z nás zas někdo dělá pr*el.