Muze nekdo doporucit nejaky fajn film?

Je jedno ktery zanr-komedie, thriller, fantasy..hlavne at je to neco dobreho.;)
Doplňuji:
Myslela jsem jen tak se VECER kouknout na nejaky fajn film..(-kdy na bazen vazne nebudu mit ani pomysleni za cely den!)->a plavat uz vazne UMIM!;) Jinak dik za super tipy!:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zrovna jsem táhnul Mechanik - zabiják.Podle recenzi to má být dobrý film.Jdu se kouknout!

Arthur Bishop je “mechanik” – elitní zabiják s unikátním talentem pro čisté odklízení cílů. Je to práce, která vyžaduje profesionální přesnost a absolutní nestrannost… a Bishop je ten nejlepší. Když však zabijí jeho rádce a kamaráda Harryho, Bishop ztrácí jednu ze svých předností - nezaujatost. Další úkol tak přichází od něj samého: zodpovědní budou pykat! Jeho mise se však zkomplikuje, když se Harryho syn, Steve, k němu přidá se stejnou touhou po pomstě a odhodláním přiučit se Bishopovu řemeslu. Mechanik zabiják jel vždy jen sám na sebe, ale nemůže se obrátit zády k Harryho synovi. Metodický nájemný vrah zavede impulzivního studenta do hloubi svého světa a smrtelné partnerství je zpečetěno. (oficiální text distributora)
Doplňuji:
Po shlédnutí filmu jsem usoudil,že byl dost dobrý a filmy s tímto hercem jsou skvělé.

Další odpovědi:

Zlatý

Gone, Baby, Gone, 21 gramů, Stůj při mně, Prokletý ostrov... toť jen několik málo, které se mi v posledních letech hodně líbily.

A pana Michala K. ber s nadhledem. Hodně. Každej máme nějakou úchylku, jen někteří ji dovedou skrývat...

Zlatý

Thor,Červená Karkulka,Zrození planety opic,docela se mi líbil Sucker Punch,předem ale říkám,že je to zvláštní film,celá série X-menů za sebou není taky k zahození,Andrew,člen naší rodiny,Zípisník jedné lásky,Den trifidů....
Doplňuji:
Teď tady na to hledím a nevěřím vlastním očím-jistě že ne zípisník,ale zápisník.

Bronzový

to Barbakan: Skvělý film, ten borec, který v něm hraje Jason Statham, je můj nej. filmový hrdina a vzor. Jinak ten film je jeho asi nejlepší a to jsem jich viděl už hodně, potom taky není špatný Rellye smrti...
Doporučuju, je to fakt borec :)) A je dobře, že těch filmů točí čím dál tím víca víc...

Zrození Planety Opic, Temný rytíř

Pokročilý

Nevím proč, ale ráda se vracím k filmu Baby boom, asi k té pohodě, kterou mě dodává.

Zlatý

Pobřežní hlídka: Hawaii

Místo pasivního koukání na televizi jdi raději do bazénu NAUČ se plavat.

Je to pro tělo zdravější než vysedávat u televize a jíst slané chipsi.

Man from earth - velmi na premysleni
Melancholia - kdyz chces dostat depresi
Shutter Island - mistrovsky kus prace a paradni obsazeni co hraje

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.