zjentek

Může mně moucha nepozorovaně vmanévrovat do pusy v momentě, kdy si do ní cpu celej syreček a je tedy hodně dokořán?

Stává se tohle lidem asi často?

Odpovědi
anonym

Může. Ovšem pokud je člověk slepý a hluchý zároveň, tak je šance o dost vyšší.

klumprt

Cvičená moucha ano.

marci1

I to je možné, ale pověra praví, že mouchy padají smradem od stropu na zem. 🙂

dubraro

Může.
Nestává.

Roman71

No, jestli docházelo k zásunu syrečku do úst v záklonu hlavy vzad a moucha (jak poznamenala marci1) číhala na stropě, je dost jistě možné, že nebohé zvíře smrady upadlo do komatu právě v inkriminované chvíli.
Takový „tandemový seskok“ mouchy se syrečkem by potom nebyl problém :)

Cenobita

Zcela jistě. Toto mouchy dělají velmi často a rády, přímo na to číhají.