Pokročilý

Muze mit jako odbavane zavazadlo sportovni tasku?

Ahoj, někde jsem slyšel, že do letadla se může odbavit jen kufr popř. zamčené zavazadlo, takže jestli je to pravda tak mi nemohou odbavit sportovní tašku jako je třeba tato?

http://www.waj.cz/…

Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Urcite muzete .. ale doporucuji nakoupit potravinarskou folii a doma poradne tasku " obalit ". Na letisti maji automat take , ale tam to stoji 85 kc , ale zase je ta jejich folie pevnejsi.
Folii si vemte do tasky i na cestu zpet. Stastnou cestu bez ztraty zavazadla. -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

také můžeš mít sportovní tašku, ale je lepší pro bezpečnost věcí zabalit ji do folie .

Zlatý

Myslím že je to nesmysl, sportovní taška je zavazadlo jako každé jiné, takže neni důvod ji neodbavit.

Zlatý

Na dovolenou létám jen se sportovní taškou. Zip mám zacvaknutý zámečkem, a nikdo nikdy nenamítal. U nezamčeného zavazadla dopravce neručí za úbytek (resp. zamítne jakoukoliv reklamaci), ale to je tvoje triko.

Zlatý

Ahoj, bez problémů to jde. Já letěla dokonce i s takovou tou hnusnou bezrozměrnou taškou od vietnamců, bez problému. Akorát je tvůj problém, co si do toho dáš (aby se to případně nepoškodilo - při nakládání se se zavazadlama zachází příšerně). Ohledně vykradení... je lepší tam tu fólii dát, protože je s ní víc práce. Ale pokud chtěj, stejně se do kufru dostanou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.