Avatar uživatele
Dafid

Může mi zničená baterie zabránit spuštění telefonu?

Ahoj, jelikož jsem šikovný a mobil mi padl asi z 10-ti do takové bláto/voda/olej a koupal se tam asi 10 minut než jsem se pro něj dostal. Po dopadu svítil hned jak jsem se k němu dostal tak jsme ho vypnul a nechal pořádně vyschnout(měl jsem ho daná v autě které bylo celý den zavřené) No a teď jsem to zkusil zapnout jenže když se ještě nchal zapnout naběhl na základní odemikací menu (prostě to gesto) a zapípal že nemá proud a vypnul se i když byl celou dobu v nabiječce. Teď nejde ani zapnout. Dík za rady a typy.
Jo je to Lenovo P70 s tou nevyjímatelnou baterii. Díkyyy

Zajímavá 0 před 2470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Může to být baterka. A můžeš mít v pr… telefon.

Po namočení je nutné přístroj: ihned vypnout, vyjmout baterii/akumulátor, zkontrolovat a příp. vyčistit (osobne pokud se nějaký bordel či voda dostali dovnitř tak vyčistit bych to vyčistil jak to půjde – i vodou pokud se tam už dostaka – a pak ještě propláchl lihem) a nechal důkladně vyschnout (1–2 dny, příp déle pokud se tel. nepodařilo pořádně rozebrat)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tobbycz

Odpálené může být vše. Od baterie až po základní desku. Tohle už se ani nevyplatí opravovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Tak obávám se, že to je pak na servis… Ideálně tedy okamžitě po pokusu o vraždu utopením, ale s tím teď už nic neuděláš.

před 2470 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek