raypro

Může mě zaměstnavatel nutit pracovat pod úrovní terénu pokud mi to nedělá dobře?

Nejlepší odpověď
briketka10

pokud nemáte sepsáno toto ve smlouvě, tak nemůže,
zajděte si k lékaři nechte se vyšetřit proč nemůžete
práci vykonávat a nechte se přeřadit na jinou..

Další odpovědi
dudu

Hodně záleží na profesi. Něco jiného se i bez pracovní smlouvy očekává např. od horníka a naproti tomu třeba od letce. Pocity kmána dnes většinou mnoho neznamenají.

kemo

Ono většinou záleží na tom jaké je vaše zaměstnání.:) Bez toho nelze odpovědět.

raypro

Já jsem elektrotechnik a dělám v chemickém průmyslu.