Pokročilý

Může ještě někdo v dnešní civilizované době nevěřit,že mimozemské civilizace navštěvovaly naši planetu?

Jak jste na tom vy,věříte nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

mě nic nepřesvědčí,jsme ve vesmíru sami

Máš blbě udělanou anketu. Zatím mě stále nic nepřesvědčilo, že by sem k nám mělo něco skutečně létat. Ale ze statistického pohledu si nemyslím, že jsme jediná živá forma ve vesmíru.

Stříbrný

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

ano, může...chybí totiž JEDINEJ přesvědčivej, pravej, nefalšovanej důkaz a ten tu není,
báchorky Dänikena, Charrouxe a Hasemanna ? ale prosím Vás, literární fikce, komerce, nic víc...

Stříbrný

V pochybnostech ve prospěch skepse.

Zlatý

Pokročilý

nalezené malby a artefakty jsou přesvědčivé

Kdyby tu nebyli,tak by nebyla známá oblast 51,já jsem o tom přesvědčena hlavně z maleb z jeskyní

Jasně,že tu byli,přečti si Dänikena.
Myslím si,že jsme sem byli dosazeni.
https://cs.wikipedia.org/…
http://www.databazeknih.cz/…

Pokročilý

Kdyby zde byla možná odpověď "věřím", tak bych ji zvolil :)
samozřejmě mi je jasné, že ve vesmíru nemůžeme být sami. Dokonce jsem od amerických vědců slyšel, že nás mimozemské civilizace navštěvovali, když jsme byli v nižší řadě homo (už nevím, jestli to bylo sapiens, nebo dříve) a prý s našimi předky měli sex a díky tomu jsme se vyvinuly mi. Dokázali to zkoumáním naší DNA, protože má úplně jinou strukturu, než měli naši předci :)
Pokud tu jsou, rád bych, aby se s tím vláda pochlubila a mohli bychom žít v míru pospolu :)
Mimochodem jsem slyšel, že Americká vláda má s nimi úmluvu, že mohou unášet lidi, ale musí je vždy v pořádku vrátit a vláda za to dostává jejich technologie, ale nevím, co si o této věci myslet ;)

Bronzový

Pokročilý

mě nic nepřesvědčí,jsme ve vesmíru sami

Pokročilý

Zlatý

už je tolik důkazů,že jedině ňouma si může myslet že v celém vesmíru jsme sami :D Důkaz rovná se ,že u někoho doma zazvoněj ufouni nebo jak si to lidé představují?? PS: jak si někdo může myslet,že MY jsme tak naprosto jediněční že nikde už nic /nikdo není ,když ani naší vlastní planetu nemáme probádanou?Je probádána pouze z 5 %..Jinak v naší galaxii je asi 100 miliard hvězd a planet. Jiank -Země není naše..

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

spíš přemejšlim o důvodu těch návštěv ..ty malby by mohly znamenat, že doma nemaj vůbec žádný kameny

Mupek

V uterý,čtvrtek a v sobotu říkám že nevěřím v pondělí,středu a sobotu věřím že nejsme sami a v neděli se modlím aby u konečně to někdo zjistil.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2734
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.