Rokio

Může i pako dědit? Je způsobilým potencionálním dědicem?

Pokud jeden nebo oba rodiče svého dítěte zemřou, může po nich dědit, pokud nenaplní ani jeden z důvodů k vydědění? Co když dítěti nebylo shůry dáno, nebo je magorem? Má i tak nárok na dědictví?

Nejlepší odpověď
zjentek

Možná to pro tebe bude veliká novina, Rokio, ale 97% bohatství země vlastní 3% magorů, pak, tupounů a psychopatů. A bohatství snadno zastíní tuhle jejich podstatu. To víš, nikdo neběhá po zemi a nevolá po okolí „jsem tupoň, dylina, chybí mi kolečka, ze všeho nejraději mám peníze a majetky, čili světské jistoty v mém podání!“

(Myslím pak jako pak, ne pak jako pak, ok?)

Další odpovědi
Drap

Ano, má právo na dědictví. Pokud je zbaven svépravnosti hospodaří za něj osoba určena soudem. U dědictví neni třeba předkládat doklad o duševním zdraví.

Mravenec

Jak řekl Drap.

cappuccino

Dedit muze i tvoje kocka!!

Rokio

zjentek: Já jsem se učil, že 10 % lidí vlastní 90 % peněz a naopak. Hold doba pokročila.