jaymes

Může dělník podporovat pravici a USA?

Může dělník volit pravicové strany, nenávidět komunisty, diktatury a podporovat USA?

Nejlepší odpověď
gecco

…„i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále“…
___
Nebo si myslíš, že „dělník“ je světový názor??

Další odpovědi
anonym

ono USA jsou levičáčtější než Rusko. A pravici samozřejmě volit může, tak jako můžou cikáni volit DSSS.

Löwe

Demokracie. Dělejte si co chcete, politika je jedna velká fraška.

fcoop

Rozdíl mezi dělníkem v kapitalismu a socialismu:
Dělník v kapitalismu vstane, hodí dvě vejce na pánev, udělá si omeletu, sedne do auta a jede se nechat vykořisťovat.

Dělník v socialismu vstane, hodí dvě vejce do trenek, sedne na bicykl a jede vládnout.

Takže........­.............­.....?

marci1

Kdokoliv může podporovat kohokoliv ( pokud to neodporuje zákonům ). 🙂

lexx

co není zakázáno (a není) tak se může

Šidlo

áno…ak má vymytý mozog, môže podporovať amerických republikánov, hlavne ten výkvet, ktorý je tam teraz…demokrati nepodporujú extrémistické ideológie u nás zakázané, takže tí sú…hm, tuctoví politici ako u nás…čo je na nich zlé?

v každej krajine je pravica definovaná inak......aj tie diktatúry nie sú všetky rovnaké

a nenávidieť komunistov považujem osobne za znak charakternosti­.....vraždiť deti zato, že ich rodičia sú podnikatelia/u­krajinci/nemci je ohavné.....a to je len jedna z ohavností, ktorých sa dopustili na nevinných

inak, voľba robotníka závisí, ak nemá dostatok rozumu a vedomostí od sebavedomia a sebaúcty…všímnite si to niekedy, aspoň v okolí