Avatar uživatele
Lucyfer

Může být žena pro muže skutečně jedinou?

Mám takový pocit, že tohle je snem každé ženy, avšak poněkud nereálné… přijde mi, že by musela být superwoman, aby měl její partner oči jen pro ní…
Co si o tom myslíte?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56, zjentek před 2066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Stejnou otázku bych mohl položit i já akorát naopak. Může být muž pro ženu skutečně jediným? Odpověd na to není jasná, ANO i NE. Záleží to na osobnosti obou z partnerů a i na tom jak se milují. Znám pár párů co jsou spolu přes 40 let manželé milují se a nikdy by se nepodvedli i když se hádají. Zažil jsem taky, že takovíto manželé spolu skutečně zemřeli, byli spolu přesně tak dlouho, pak jeho manželka onemocnila a zemřela. Dva měsíce po ní zemřel taky. Ovšem takovéto lásky jsou skutečně vzácné. Pro každého je přirozené něco jiného. Je muž co se spokojí s jednou ženou, jsou muži kterým vztah nevydrží a střídají je už spíše kvůli sexu a jsou muži, kteří touží po tom mít žen více. To samé je i u žen akorát vzácnější. Takže může to být reálné ale vzácné a žena by si neměla dělat přehnané naděje předčasně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Jsou muži, kteří musí vystřídat spoustu žen, než přijdou na to, že právě tahle je pro něj ta jediná. A jsou muži, kteří na to přijdou hned a jen ta jedna je ta jeho jediná. Je krásné být tou superwoman.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Opecně platí, že partner/ka je vždy tím jediným/tou jedinou.
Když je všecno OK, tak jsou všichni stejní (skvělí), ale partner/ka je ten/ta nejlepší. Když je něco špatně, tak jsou taky všichni stejní (špatní), ale partner/ka je z nich ten/ta nejhorší.

Člověk je tvor společenský od přírody. Nikdo tedy nemůže mít oči jen „pro toho druhého“. Z principu člověk potřebuje interakci s okolím, a to i s jinými tvory svého druhu, a to co nejbohatší. Jinak by se zbláznil.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Může.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Usoman

Realita je vždy jiná než v té demagogii romantických filmů, které holkám ukazují nereálný vysněný ideál. Takové typy mužů v těch filmech skoro v reálném světě neexistují. Nejčastěji to jsou homouši. A je pár jedinců z desetitisíců jsou ti, kteří by mohli být.

Proto doporučuji na romantický filmy vůbec nekoukat. Díky nim se jen staneš pesimistkou, poté co narazíš na tvrdou realitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Samozřejmě, záleží jak dlouho. Život již není úděl moderna, zábava, poznávání a hlavně užívat si.

První roky v manželství, neb podobném spolku jsou bouřlivé poněvadž se ještě neznají dobře, později je to ještě bouřlivější, poněvadž se znají až moc dobře

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

U členů některých církví je mimomanželský styk nemyslitelný. Někteří dokonce striktně dodržují manželský pohlavní styk pouze za účelem rozmnožování.
Mám pocit, že to vymysleli ti, kteří sex odmítají, nebo nemůžou.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… JO, otázka je, na jak dlouho …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek