Myslíte, že může žít někdo bez lásky a přitom být ale opravdu šťastný? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

ano.

Další odpovědi
Fight Teddy

Ne, myslím že ne. Lásku potřebuje každý :). Nemusí být zrovna od partnera, ale dobří přátelé ji také dávají.

barnajka

Bez partnerské lásky asi jo.
Ale bez lásky jako takové…těžko. Každý potřebuje někoho/něco milovat a aspoň kapku té lásky dostávat nazpátek. Nemilují jedině stroje, šutráky…a hlupáci ;)

Toruk

Ne. Ať milujeme partnera, nebo děti, nebo máme rádi přátele- to všechno je láska. A žít bez lásky ke komukoliv, to přece nemůže být štěstí. Spíš zatracení.

Andělé

Člověk může být spokojený,mít své krásné dny,ale skutečně štastný,může být jen s láskou.
Přiznejme si,že bez ní člověk nebude naplněný a tím tedy štastný.
Bez lásky to prostě nejde…:-)

Deli

Lidé jsou různí, někdo miluje svou práci, své koníčky… Přesto si ale myslím, že láska k druhému člověku by v životě chyběla. Mně určitě.

gogogod

To zaležily na něm asi bude štastný.

Ale podle mě to záleží na srdčiku.