Hakunamatata

Může být teoreticky bretharián HIV pozitivní?

Nebo se všechny nemoci a viry vymýtí již v předcházejícím půstu? Neřeším teď, zda na brethariánství věřím, či ne, jde mi jen o podstatu věci…

Nejlepší odpověď
arygnoc

keď má nechránený sex, alebo dostane blbú transfúziu, prečo nie.

hiv nemá s papaním nič spoločného.

Další odpovědi
Nuk nuk

Kromě toho, že bretharianismus je naprostá hloupost, hraničící s šílenstvím, tak nemá nic společného s možností nákazy virem HIV. Ten se přenáší jak známo krví a sexuálním kontaktem. Pokud člověk nepřijímá potravu a nespí, jeho imunita se oslabuje, takže k rozvinutí nemoci je daleko větší šance.