Jack 12323

Může být obrat firmy stejně velký jako zisk?

Odpovědi
mosoj

Pokud nebude mít žádné náklady tak klidně. Jenom bych chtěl vědět jak to udělat.

aliendrone

Myslím, že v Bělorusku by to dokázali – svého času (v 90. letech) tam vypotili zákon, který nařizoval platbu 115% daně z příjmu. Jak se dožili dneška je pro mne jedním v vělkých mystérií prírody. :D :D :D Ostuda vpravdě mezinárodní. :)

Lgee – ty dokážeš (cokoliv) s NULOVÝMI náklady? ;) :D :D

Lgee

Internetová firma klidně.

Pepa25

Není to obvyklé, ale možné je ledacos.Pokud obrat definujeme jako tržby, tak může mít firma ještě jiné výnosy, které přes odečtení nákladů zisk navýší zpět na úroveň tržeb.
Příklad: obrat (tržby) 20, náklady 10, jiné výnosy (např. úroky, pojistné plnění atd.) 10, zisk 20.