Je byznys bejt majitel zastavárny?

Zajímalo by mě,jestli je v 21. století byznys bejt majitel zastavárny,podle toho jak často sleduji tv pořady(válka skladů,mistři zastavárny,mistři aukcí aj.) takto asi super byznys bude ale otázkou je jak kdy a kde asi že. Jakto vidíte vy,jaký máte názor na byznys zastaváren? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Vlastnictví čehokoliv není byznys.
Tím může být až provozování nějaké činnosti.

Další odpovědi
nyjono

Je rozdíl mít zastavárnu v ČR a v USA.
A také, kdyby z toho nebyl zisk, asi by ani tdy žádné nebyly.
Je pozor, hodně se tam nosí kradené a začíná se vše víc kontrolovat.

hapiky

Poctivci v zastavárně přežívají, podvodníci bohatnou. Některé zastavárny fungují jako pračky špinavých peněz.

Drap

Ano je to byznys. Pro někoho velký, někdo jen těžce přežívá. USA neni ČR.

independent

Nejlepší je mít zastavárnu v blízkosti ghetta, pak se kšefty jen hrnou.

Hlada

Byl jsem majitelem zastavárny a z nájmu jsem měl stejně, jako když se tam prodávaly boty nebo cokoli jiného. Faktem je, že ta zastavárna tam zůstala.

dubraro

Podle toho, kolik jich existuje, pravděpodobně ano. Ale lékárna je lepší.

Emefej

Pravděpodobně ano. Vím o jedné s non-stop provozem. Kdyby se to nevyplácelo, tak by jí zřejmě neprovozovali.