Lgee

Může být nějaká dívka/žena atraktivní s krátkými vlasy?

Nebo jen ty se středně dlouhými a dlouhými vlasy?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano.
Osobně jsem nejednu potkal. Jedna byla atraktivní i s ježkem, a věř nebo ne, někdejší spolupacientka v nemocnici neztratila svůj půvab dokonce ani jako holohlavá (oholení hlavy před operací zcela zbytečně oplakala).
Mimoto atraktivita je značně subjektivní.

Další odpovědi
da ny

ANO.
Jsou jich „mraky“ na molech i na ulicích 😉
o jste ještě žádné nepotkal? Jakýma očima se díváte? 😉

https://www.ma­rianne.cz/kra­sa/12-modelek-ktere-behem-kariery-radikalne-zmenily-uces
https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-styl-kratke-vlasy-aneb-jak-je-nosi-celebrity-220948
https://www.ex­tra.cz/vlasova-revoluce-v-ceske-miss-dalsi-zname-krasky-ktere-se-neboji-nosit-kratky-strih

Rokio

Ano, například pro muže, který takové ženy preferuje.

Také může být atraktivní pro řadu chlapů, pokud z ostatních hledisek je pěkná (má málo vzhledových chyb).

Filip84

Večer je tma, ne? 🙄 To je fakt podstatné do života: já se kvůli babě taky stříhat nebudu, a kdyby to po mně chtěla, tak víš co si může? 🙄🙄

Ale tak pro Tebe asi žádná taková není, že? 🙄 Taky jsi sám, že? 🙄🙄

Disraeli

Už ses ptal, ale já vím, že opakované dotazy ty rád. ;)
Může, ale většinou mnohem míň než s delšími/dlouhými.

Drap

Ano, může

led

Možno vás prekvapím. ale aj divka/žena je človek.
Ak je hriva vlasov dominantná, zakrýva jej výraz tváre. Strih a odtieň vlasov ako rám obrazu dotvára výraz tváre. Napríklad viete si predstaviť Švejka (v Hrušinského podani) s polodlhými vlasmi, o „máničkovsky dlhých“ si ani netrúfam hovoriť. A teraz si predstavte tú istú tvár a strih vlasov na kuchárke, Ale samotná tvár, orámovaná strihom vlasov, ak nevidíte aj človeka, môže byť klamnou. Nehodnoťte len strih vlasov, ale súlad zjavu hlavy s celou postavou ženy so svojimi pocitmi a jej vyjadrovacieho podania (mimika, pohyby, reč, a nepodstatná je aj vôňa, či pach).

„Atraktívnosť ženy“ je výsledok pohľadu muža, s jeho videním. cítením a myšlienkovými pochodmi, často aj lovecko-predátorskými (keď občas myslia), na ženu aj v súvislosti s módnymi vplyvmi v danom časopriestore…

Každý človek, bez ohľadu na vek pohlavie a vonkajší, či vnútorný zjav dokáže byť pre iného človeka atraktívny, alebo naopak odstrašujúcim.

A zvyšok úvahy nechám na vás a váš mužský a lovecký pohľad 😉

Ametyst

Podívej se třeba na film “ Astronautova žena” s Charlize Theron v hlavní roli. Nebo na klip, kde Sinéad O ´Connor zpívá “Nothing compares to you”. Pak si odpověz.

Dochy

Ano, je to jen jeden z aspektů celku. Jedné sluší dlouhé, jiné krátké, u další je to fuk…

Tonda Káňa

Ne.

Mp2

Většinou podle zanedbaných vlasů poznáte ženy bydlící na ubytovně, pracující pod agenturou, cizinky.

Spousta z nich se v takových podmínkách nezvládá o vlasy starat a tak jsou buďto zanedbané nebo se ostříhají na krátko.

Další jsou samozřejmě třeba vojačky atp., kterým překáží při práci nebo v práci nosí přilbu.