Michal Kole

Může 13letá holka vědět co je penis a vagína ?

Jedna 13letá holka na sociální síti měla status

„Holka modrooká, nesedávej vedle kluka, v poklopci má velké zvíře než se naděješ máš ho v díře, holka modooká nesedávej tam.“

Není to nezákonné, aby 13 letá holka mě ve statusu toto ?
Může 13.letá holka dle zákona vědět co má kluk mezi nohama a holka mezi nohoma ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejenom může,ale hlavně by MĚLA vědět.Je to učivo základní školy a ve třinácti letech by měly děti vědět i víc-některé totiž v tomto věku jsou schopné i porodit…:D

Další odpovědi
venkovan

Může? Ne – už musí vědět.
Není to nic sprostého, vulgárního, jen někteří lidi z toho dělají tabu.

iceT

Může a nejspíš to taky moc dobře ví.
Vzhledem k tomu,že skoro každá domácnost má doma internet,děti bývají bez dozoru a tak mohou koukat na co chtějí.Informací je na netu spousta,v tv taky a vlastně i v každém časopisu pro náctileté(Bra­vo,Girls a podobné sračky)hlavně v těhletěch je spešl rubrika a do ní přispívají i mnohem mladší bytosti než je 13 let a píšou jak by už chtěli sexovat.
Dnešní 13letí vědí mnohem víc než třeba moje generace v tehdejším věku,a nejspíš už mají první zkušenosti,tak moc dobře vědí co kdo tam dole má.

bolak

Tys neviděl policajta ze školky? > http://www.you­tube.com/watch?v=loD4i­aWO6iE

ale guvernér vypadal že vo tom slyší prvně…

briketka10

taky jsem se o tom učila na základce, tak proč ne :D

quentos

zákon se vztahuje leda na pohlavní akt. Zakazovat někomu vědomosti, to bys byl horší jak komančové
Doplňuji:
když si to tak vemeš, leckterý třináctky už jsou dneska tak šíleně sexy, že kdyby jim někdo nevysvětlil, proč ti chlapi na ně tak berou, měly by to v hlavě pěkně pomotaný…

Drap

Proč by ne ?Naštěstí na vědomosti zákon neni.

salsa verde

moji kluci 5 a 3 roky to už vědí…propána snad k nám nevtrhne urna…!!! 🙂

sevos

Ty jsi opravdu správnej klon.

RyuzakiKate

No, my měli už od šesté třídy rodinnou výchovu, ve kterém nás učili nejen o tomhle…

Protiva

Už ve školce jsme se kontrolovali jak kdo čůrá, a v 7 letech jsme věděli co a jak.
Díky internetu se dozvídáme o tom, co děti ví, ale před rodiči to úspěšně skrývají.