Anka1597

Musím mít souhlas rodičů i na dočasné tetování,když mi nebylo ještě osmnáct?

Byla tu otázka na stálé, ale jak je to s dočasným? Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Doplňuji:
A nemůže mi dát souhlas např. jiný známý, který je již plnoletý?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že musí. Jiný známý je nesmysl. Souhlas musí být od zákného zástupce

Další odpovědi
anonym

To dočasné tetování existuje? Pokud ano,není třeba souhlasu rodičů.To za několik mytí slete z pokožky samo. Lidi,co máte z tetování? Zničenou pokožku,prostě hnus fialový. Dokážete si představit ve věku 60 – ti a více let pokožku s tetováním? To dělali jen kriminálnici a blbci na vojně.

arygnoc

nie.
ale mala by ste mať zdravý rozum.