Avatar uživatele
Bronzový

Musím mít povolení ke stavbě okrasného jezírka 2 * 3 metry?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

na vašem pozemku si klidně postavte jezírko....... nechápu, proč byste třeba platil pokutu za to , že ste si vykopal ,,menší" jezírko na zahradě........

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

podle mně ne, uvedené jezírko se vejde do § 103 stavebního zákona - "Stavby, terénní úpravy, zařízení a udržovací práce nevyžadující stavební povolení ani ohlášení".


Avatar uživatele
Registrovaný

já se také domnívám, že ne. O povolení se žádá pokud má daná stavba větší rozměry (např. bazén apod)


Avatar uživatele
Pokročilý

podle zákona do 25m2 a nepřevyšující vejšku 5m nebusí být stavební povolení a ani ohlašovací povinnost... Toto je přímo v zákoně

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 968
Zlatý mosoj 879
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 433
Stříbrný cukrar 305
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý Hlada 241
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý marci1 227

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.