Maso :3

Musí při mutaci hlasu hlas přeskakovat?

Mutuje mi hlas (asi), při výsokých tónech mi hlas kráká, ale tak před 3 měsíci byl hlas v pořádku, tak se chci zeptat, jestli mi musí přeskakovat hlas (Jsem kluk)

Odpovědi
gecco

Nemusí – ale pravděpodobně bude, při mutování se hlas mění a musiš se s ním znovu naučit zacházet…
😉

Kepler

Ne, nemusí, ale ve velké většině případů tomu tak je. Během dospívání dochází ke změnám stavby hlasivek, ale brzy se to spraví, řekněme tak do roka.