cizrna

Musí ochrnutí lidé před operací podstoupit anestezií?

Ochrnutí má vliv jen na pohyb svalů, nebo i na bolest? Když se řekněme u ochrnutého člověka najde „slepák“, musí před operací projít anestézií, nebo ne a operaci prostě neucítí?

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle mě i ochrnutému se aplikuje anestezie, jelikož lékař nehodlá riskovat náhodné procitnutí.

Randeolog01

No musí protože nervy stále pracují…I když je dotyčný ochrnutý necítí…
Něco jak mrtvá ryba ale akorát že ochrnutý žije :)