Wyruz

Můj úsměv reguluje mou náladu k horšímu. Co s tím?

Zkrátka jde o jakysi problém v mé hlavě, zejména když jsem mezi více lidmi, prostě ve společnosti. Směju se, ale úsměv mi pravidelně padá, ale v tu chvíli se necítím nějak zle nebo v depresi, ale když se tak pořád usmívám, tak mě pak bolí pusa a prostě mi ten úsměv padá, já pak mám pocit, že vypadám smutně nebo sklesle, a tak si to vsugeruji, že z toho nakonec mám uplně špatnou náladu. Abych to víc popsal – usměju se nějakému vtipu nebo tak, směju se a snažím se ten úsměv udržet, ale on mi padá, protože mě bolí lícní svaly a prostě nutim se do toho pak smát se, až mam z toho blbou naladu :D Zni to fakt trapně, ale mohli byste mi poradit?

Odpovědi
gecco

Úsměv je primárně otázkou psychiky – ten ´škleb´ není důležitý…
Jestli ti šklebení dělá problém, prostě se neškleb – a usmívání se si užívej.
😉

Šidlo

nemáte choré zuby? krčnú páteř?

nesmejte sa nasilu, lezie to na mozog.....vedecky dokázané napr. u recepčných a učiteľov v školke