redy

Můj mobil se zbláznil, ukazuje dvakrát – co s tím?

Zapnu mobil a na skle mám dvakrát tapetu.
Zvrchu do půlky a od půlky dolů, takže co stím?
Třeba někdo bude vědět, je jedno jakej je to mobil, nebo kámoš to má taky a má úplně jinou značku. Jemu to nevadí, ale mě to vytáčí.
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Mě někdy mobil blbne, když mám omylem vysunutou klapku od foťaku, takže to zkontroluj. Pokud to nemá krytku, tak zkus mobil vypnout, vyndat baterku a dát jí zpět a znova zapnout. Případně přes kabel připojit mobil k PC a tam zkusit resetovat mobil do továrního nastavení.

Další odpovědi
mzm

Nebyl omylem zapnut nějaký 3D režim? Jako že se jedním okem (přes nějaké brýle?) dívám na jednu půlku displeje a druhým na druhou, ve výsledku to vnímám jako prostorový obraz?

ivzez

Zvrchu do půlky a od půlky dolů
je přece jedna celá. Nebo ne?

Tohle je podle mne typ otázky,
které by prospělo doplnění obrázkem
(takhle si to nedovedu představit).

redy

ivzez napiš jak bys to formulovala ty. Nechám se poučit.

Já myslím když napíšu, ze zvrchu do půlky a od půlky dolů, že je to jasný.

Asi jsem měla napsat- mezi tím je mezerka…

Found díky.

anonym

Dej pak vědět co ti pomohlo.

redy

Found díky stačilo úplně vyndat baterii a už to jde, kámoš říkal že on to taky tak dělá ale po čase se to zase zvrtne.
No uvidím, možná už má dost, koupím novej 🙂