Můj bývalý přítel mi bez mého vědomí vzal platební kartu s pinem a odcizil mi 10000 Kč. Mohu na nějPodatTrestní oznámení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podat můžete, ale chyba je ve vás .Proč jste měla u karty pin? Takové důvěrné věci se ani nesdělují, to je vaše soukromí. Jo asi už je bývalý -tak vám to nyní vadí. Jinak si asi běžně vybíral za vaší účasti.

Další odpovědi:

Zlatý

Trestní oznámení můžete podat na podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné držení platební karty a krádeže.
Proč však máte u své PK uveden PIN to tedy nevím.
Ale tr. oznámení podat můžete.

Pokročilý

A jak se to mohlo stát,že mněl vaší kartu,když je bývalý?Samozřejmně,že na něj můžete podat trestní oznámení ale budete muset hodně otázek zodpovědět.

Zlatý

Samozrejme.Je to jasny trestni cin.Kdyby Vam vzal hotovost tak mu to tezko dokazete,ale s kartou to nebude problem.Na vypisu se zobrazi datum,cas vybrani castky a kamery ho usvedci

Bronzový

Budete však muset policii dokázat, že jste ty peníze skutečně nevybrala - ne vždy je totiž k dispozici kamerový záznam z bankomatu. Protože, nebudeli záznam z kamery a pachatel se nepřizná nebude možné jej stíhat, protože to bude tvrzení proti tvrzení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.