led

Môže byť sociálna sieť nebezpečím pre tajné vládne akcie (Usama bin Ladin)?

Počas prepadovej akcie amerického komanda proti Bin Ládinovi boli ľudia vo svete informovaní o postupe akcie na sociálnej sieti. Užívateľ, ktorý nevedel o svojom susedovi (UbL) práve komunikoval na Twittere a opisoval čo sa deje.
Je možné, že takáto tajná akcia bola vlastne verejná?

adresa užívateľa s jeho komunikáciou (deň si musíte nájsť 1.-2.maj):
https://twitter­.com/ReallyVir­tual?_escaped_frag­ment_=/Really­Virtual#!/Rea­llyVirtual
Doplňuji:
správny odkaz:
https://twitter­.com/#!/Really­Virtual

Nejlepší odpověď
Elk

Može, ale je to taká pravdepodobnosť ako keď led zrazí Orient Expres v Prahe na Václaváku.
Konšpirácie a inšpirácie sú ľuďom vlastné.
Nerobme zo sociálnych sietí vačšie nedobro, než sme si ho vytvorili sami.
I am sorry, i am dnes crazy…

Další odpovědi
tom004

Myslím si,že ne.Příprava a utajení se děje pomocí technologií,jejichž existenci vůbec netušíme.Někde jsem četl,že to čemu se dnes říká sociální síť,využívali tzv. „agentury“ v americe již před 30 lety.Jestli je to pravda,tak v té době jsme sotva znali počítač Didaktik.A v o­kamžiku,kdy někdo komunikoval po Twittru už asi bylo dávno po akci.