Alča M.♥

♥♥Monster♥♥

Doplňuji:
RE: ocko
To je Energy Drink, je docela známý. A kdyby to byly panenky, nebo omalovánky nebo styl, tak by tam nebylo Mňam

Nejlepší odpověď
anonym

Ani ne

Základní web patří personální agentuře, jinak má asi sedmero významů, jak už píše ocko.
Obecně u jakékoliv ankety bývá účelné alespoň jednu variantu
(ze 6 možných), vložit – „jiná odpověď, (jaká)“.

Další odpovědi
anonym

Ani ne

Kdyby byla ta možnost v anketě hlasovala bych pro fůůůůůůůůůůj,nebo brrrrrrr atd.všechno to chutná jako rozpuštěný gumoví medvídci-přislazený…Ty to dealuješ nebo proč máš tuhle otázku?

anonym

Co to je?

Alčo, poněkud zuž pojem. Co máš na mysli? Styl, panenky,videa,o­malovánky ? Na co konkrétně Ti máme odpovědět, když nepoložíš konkrétní otázku?
Doplňuji:
Alčo, citoslovce „mňam“ opravdu tak jednoznačné není.
Vnučce dávám pusu také s tím, že jí řeknu: „Mňam. Ty jsi ale dobřoučká.“
Vidíš zde jasně to, že podobně zareagovalo hodně lidí. Tak příště piš konkrétně, co máš na mysli. Nikdo nemůže tušit, co máš právě Ty v hlavě.

akvidzerp

Co to je?

Mohla si do závorky napsat co to je,protože netuším…

Damiana

Ani ne

Jestli myslíš ten energy drink, tak ten mi nechutná. Móóc sladkej.

Jej, toho miluju♥

Alča M.♥

RE: Bohemica
Však tam ta možnost je. Asi sis nevšimla

terry

To je nějaká tajná otázka? Vlstivědu už umíš?

Damiana

Přece jen, podle toho, jak mlsně se o něm kolegyně vyjadřuje, a jelikož ho mládež jako americký = cool&In drink opěvuje, sázela bych spíš na vysoce povbudivý nápoj. Ale kdoví, co z toho vyleze…:-)
http://eshop.fun­b.cz/monster-energy-drink-c-154.html

anonym

viz odkaz:
http://www.mon­ster.cz/