zjentek

Momentální zažívací potíž u psa – jak rychle pomoci?

Napadá někoho něco krom trávy?

Keplere, já měl na mysli takovou tu rostlinku, co hlínu všude potahuje a která právě v tomto období se zelená a lidi ji sekaj sekačkama, né trávu!
Faňule mi „to“ teď žere a má průjem, což jindy nikdy. Přece s tím nepoběžím k vetovi! Poraďte.

Tady si poznamenám, že mám 13.000 bodů, je to taková má „archivace“.

Nejlepší odpověď
Drap

Uvař mu odvar z rýže. Přidej do granulí, nebo do samotné rýže. Záleží jak má průjem dlouho

Další odpovědi
terry

Jak dlouho ten průjem má?
A má to jen měkký nebo kadí „vodu“?
Mohl někde sníst něco nepatřičnýho?
Má nějaké náznaky bolesti?
Žere, pije, čůrá, kadí, běhá?
Nebo polehává a je netečný?

Kepler

Gratuluju ke kulatému číslu. Z trávy si ale ubal jointa sám a vyhul ho cestou k veterináři. Pro jistotu vem sebou i psa.

Doplněno: ano, pochopil jsem to dobře. Jen jsem si dělal prču.

Kepler

Pardon, ne briketky, ale terry.

Kepler

Drap i snaha briketky pomoci je samozřejmě daleko cennější, než můj nejapný přístup. Ale šacuju si zjentka jako sympatického pošuka a tak jsem předpokládal, že ocení i toto 🙂

terry

Nějak nejsem v obraze. O co jsem přišla? 🙂