Dan007

Kde mohu rychle darovat nebo prodat psa?

Ahoj, potřeboval bych poradit, kde rychle mohu darovat nebo prodat psa Jack Russell teriér. Spěchá to. Děkuji za jakékoliv rady.

Odpovědi
dubraro

Aukro. Annonce. Bazoš.

anonym

Má ten tvůj pes vůbec papíry nebo jsi jen hrozný množitel?

Seznam.cz

V Brně před hlavním nádražím mají obchod s jídlem vietnamci. Před několika lety se přestěhovali o pár metrů s menší provozní plochou. Navíc už nenabízí kečup ani majonézu ani chilli. Tak to je rada, pomoc někomu v ekonomické krizi.

anonym

na netu je několik možností k podání inzerátu. pokud ho budeš inzerovat jako daruji, tak bude mít do druhého dne nového páníčka.

yuko

Obvolala bych psi utulky, poptala znamych. Lepsi, nez by skoncil nekde na taliri.