Hawajka

Jaké připravit hry na oslavu 12. narozenin?

Ahoj všichni.Budu mít oslavu 12. narozenin a moc se těším.Jen je háček v tom jký připravit hry.Všechny děcka co měli 12. tak měli hry a baviloje to tak chci mít taky.Prosím pomozte.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu : Všechny děcka co měli 12 ........

Odpovědi
anonym

…„VšechnA děcka co mělA“…
😉
Je to jednoduché – vymysli hry, ktreré by bavily tebe.
A pak už se jen těš na dárky, dortík, opečovávání…
___
Třeba nech tátu uspořádat grilovačku ála ´Polreich´…
😉

JennM

Her se dá vymyslet spoustu. Naše děti bavilo nožkou lovit vršky, které plavaly v lavoru napuštěném vodou. Děti se aspoň osvěží vodou. Za určitý čas měli za úkol vylovit co nejvíce vršků. Ve dvou je to celkem sranda.

Nebo si také můžete vyrobit nějakou šperkovničku. Nebo i jiné věci.

Super je někde si sehnat piňátu. (Pokud nevíš co to je, tak si to najdi na netu.) Můžete ji doma také vyrobit sami.
S klasickými hry jako jsou např. schovávaná či slepá bába taky nic nezkazíš.

Doporučuji hru BrainBox, při které si procvičíte paměť a dozvíte se spoustu zajímavých věcí. Rozdělte se na dva týmy. Nebo hru Activity!
Úplně je, ale nejlepší stezka odvahy. Nebo stezka, kterou rodiče označí obrázkami. A vy si všechny musíte zapamatovat a na konci cesty je musíte vypsat na papír, tak jak šly za sebou. :)

Kdybys chtěla ještě poradit s něčím nebo se zeptat, tak klidně napiš. :)