Moji rodiče oslaví tento rok oba 50.narozeniny­.Chtěla bych vás poprosit o radu ohledně zábavy-hry na tuto velkou oslavu.

Nejlepší odpověď
Travis

Když měla mamka 50, uspořádali jsme jí módní přehlídku. Zni to jako nic moc, ale všichni modelové byli chlapi a chodili v dámských šatech, nebo v plínkách pro dospělé, v Borat plavkách a byla to sranda!:)

Další odpovědi
ReHu

Neznáme možnosti ani podmínky. Jestli v panelákovém bytě, v rod.domku nebo na zahradě či někde v sále v restauraci.
A také jak hodně či méně hodně se rádi baví.