natys

moje maminka mě žádala abych jí našla na počítači nějakou vtipnou pozvánku nevíte o nějaké? její 40 let ano tak něcofajn

tatínkovi před dvouma rokama když mu bylo taky 40 tak na jeho pozvánku jsme mu dali upozornuju pozvánka né přání jeho kamarádům tam bylo napsáno:přejeme ti chlape, at ti to doma klape. starosti hod za hlavu radši pojd na oslavu a bylo to viřešený ale na mamky oslavu fakt nevim děkuji
Doplňuji:
nevim jestli je to dobrý a přemýšlela jsem a vymyslela: nervozně se to mnou míchá 40 mi na krk dýchá. podejte mi vaši ruku at už to mám rychle z krku. oslava se nato chystá,tak jste zváni je na to dost místa.doufám že to zapijem a rána se dožijem. nevi jestli je to dobrý ale mamce to dodcela stačí

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba toto přání :Vrána k vráně sedá, jak další rok k roku,
tak ti všichni přejem, aspoň stovku roků
abys s námi byla na tom krásném světě,
zdraví, štěstí, lásku, všechno v jedné větě ;)

A další najdeš : http://www.prani-pranicka.cz/prani-k-narozeninam/

Další odpovědi
fablen

natys: ta básnička u Tvého doplnění je dobrá. Asi bych se měla inspirovat, protože za 3 týdny slavím úplně stejné výročí. Mamince přeji vše nejlepší a hodně zdraví.

beluška

Ahoj, Tvá básnička je moc pěkná, I když jí na krk dýchá UŽ 40!!!!!!!!! Takhle mám mladou dceru a myslím si, že si při svých malých raubířích ani nestačí uvědomit, která zrovna bije a ne co ji dýchá na krk. Tvojí mladé mamce ať se zastaví čas a nechá si tu 40 dýchat na krk hodně dlouho. Je to krásný čas…Vše nejlepší

tomáš007

Ne, nevím. Nsjdi si to na google.cz

kuba007

Já taky nevím. ale něco jsem vymyslel: Hezký narozeniny a hodný vnoučata!!

SeptikB

Jo, básnička v „Doplnění otázky“ je dobrá 🙂