AliskaQ

Môj pes šteka čo s tým?

Ahojte mám doma 8mesačneho Bišónika a od susedov som sa dopočula že po mojom odchode šteká aj 4hodiny.Ako to napraviť? Nehovorím že šteka cely čas neustále. Vždy keď odchádzam mu po byte pohádžem hračky rôzne pamlsky zapnem televízor alebo rádio aby nepočul všetky zvuky. Poprípade mu zapnem aj nočnú lampičku ak je už tma. Pre odchodom s ním idem na prechádzku.

Nejlepší odpověď
badisko

haha …spatna vychova …patrne jste s nim porad nekdo doma …nebo s nim od mala nekdo byl…je mi zahadou proc si lidi porizujou psy ..kdyz o vychove nic nevi !!!
Nic moc stim neudelas …jedine ho naucit na samotu ..proste behem dne odchazej z bytu ..nejdrive tak na 10 Min a pak se vrat ..nesmi byt v te dobe nikdo doma !!
pak intervaly prodluzuj …pes si musi zvyknout na nepritomnost v lidi v byte …:D

Doplňuji:
Ono zkur** psa umi kazdy …ale jen malo kdo si poradi s vychovou …
proto ti doporucim …si poridit nejakou literaturu a nebo se poradit s odbornikem …!!!

Další odpovědi
zjentek

tobě slušně poradím tři možnosti s naprosto stejným účinkem:

  1. oslov vnitřní poštou nick ontola a nech si poradit
  2. hoď se rybám
  3. daruj psa

klob1

souhlasím s Bandiskem s tím návodem
Alespoň se ví, že je to pejsek.
Nebo mu musíš pořídit slečnu.
Jinak co zase já mám , že buď tam pes také kňučí jak ženská při sexu a někdy tam je i ta skutečná ženská a co je? Že ten zvuk je stejný.Hrůza

www

Otázka tu byla již mnohokrát, příště starší otázky dle pravidel zkontroluj! Podobné otázky, hledej:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=M%C3%B4­j%20pes%20%C5%A1te­ka%20%C4%8Do%20s%20t%C3%­BDm

štamgast

Souhlasím s badiskem, akorát to mohl napsat trochu slušnější formou.

bolak

Tvůj pes štěká? :-O No tak co zbejvá no, snad jedině ho uspat..

briketka10

chudáček :(
proč ho máš ?!

Eva 38

Štěkat na souseda také 🙂, ne žertuji, poradit se s cvičitelem psů, vše se dá napravit je ještě mladý

bububabu

Společnost člověka nenahradíš plyšáky ani pamlsky ani ničím takovým. Nezapomínej že pes je přítel člověka který je ZÁVISLÍ na tvé přítomnosti a trpí stejně jako člověk když je sám!
Jak by bylo tobě kdyby tvá kamarádka na tvou otázku :Půjdeme spolu do kina? ti odvětila : Na tady máš plyšáka, zabav se, já nemám na tebe čas?…

briketka10

moji odpověď někdo
ze zdejších neunesl
a nahlásil ??!!

Vaše odpověď:

chudáček :(
proč ho máš ?!

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

briketka10

omlouvám se za dvojité vložení,
ale porušila kodex čím, kdo si na
mě hojí zase svý ego můžu nahlásit
všechny sprostý odpovědi co tu jsou
a neudělám to a proč mi to zas dělá
ňáký hovado jen proto, že mám ráda
zvířátka a ostatní někdy taky špatně
odpovídaj, nebo proč ?? nechápu ho,
nebo ji :(