Avatar uživatele
AliskaQ

Môj pes šteka čo s tým?

Ahojte mám doma 8mesačneho Bišónika a od susedov som sa dopočula že po mojom odchode šteká aj 4hodiny.Ako to napraviť? Nehovorím že šteka cely čas neustále. Vždy keď odchádzam mu po byte pohádžem hračky rôzne pamlsky zapnem televízor alebo rádio aby nepočul všetky zvuky. Poprípade mu zapnem aj nočnú lampičku ak je už tma. Pre odchodom s ním idem na prechádzku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

haha …spatna vychova …patrne jste s nim porad nekdo doma …nebo s nim od mala nekdo byl…je mi zahadou proc si lidi porizujou psy ..kdyz o vychove nic nevi !!!
Nic moc stim neudelas …jedine ho naucit na samotu ..proste behem dne odchazej z bytu ..nejdrive tak na 10 Min a pak se vrat ..nesmi byt v te dobe nikdo doma !!
pak intervaly prodluzuj …pes si musi zvyknout na nepritomnost v lidi v byte …:D

Doplňuji:
Ono zkur** psa umi kazdy …ale jen malo kdo si poradi s vychovou …
proto ti doporucim …si poridit nejakou literaturu a nebo se poradit s odbornikem …!!!

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

tobě slušně poradím tři možnosti s naprosto stejným účinkem:

  1. oslov vnitřní poštou nick ontola a nech si poradit
  2. hoď se rybám
  3. daruj psa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

souhlasím s Bandiskem s tím návodem
Alespoň se ví, že je to pejsek.
Nebo mu musíš pořídit slečnu.
Jinak co zase já mám , že buď tam pes také kňučí jak ženská při sexu a někdy tam je i ta skutečná ženská a co je? Že ten zvuk je stejný.Hrůza

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Otázka tu byla již mnohokrát, příště starší otázky dle pravidel zkontroluj! Podobné otázky, hledej:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=M%C3%B4­j%20pes%20%C5%A1te­ka%20%C4%8Do%20s%20t%C3%­BDm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Souhlasím s badiskem, akorát to mohl napsat trochu slušnější formou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Tvůj pes štěká? :-O No tak co zbejvá no, snad jedině ho uspat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

chudáček :(
proč ho máš ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eva 38

Štěkat na souseda také 🙂, ne žertuji, poradit se s cvičitelem psů, vše se dá napravit je ještě mladý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Společnost člověka nenahradíš plyšáky ani pamlsky ani ničím takovým. Nezapomínej že pes je přítel člověka který je ZÁVISLÍ na tvé přítomnosti a trpí stejně jako člověk když je sám!
Jak by bylo tobě kdyby tvá kamarádka na tvou otázku :Půjdeme spolu do kina? ti odvětila : Na tady máš plyšáka, zabav se, já nemám na tebe čas?…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

moji odpověď někdo
ze zdejších neunesl
a nahlásil ??!!

Vaše odpověď:

chudáček :(
proč ho máš ?!

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

omlouvám se za dvojité vložení,
ale porušila kodex čím, kdo si na
mě hojí zase svý ego můžu nahlásit
všechny sprostý odpovědi co tu jsou
a neudělám to a proč mi to zas dělá
ňáký hovado jen proto, že mám ráda
zvířátka a ostatní někdy taky špatně
odpovídaj, nebo proč ?? nechápu ho,
nebo ji :(

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek